FinGO informuje

První pobočka FinGO Premium nově v Brně

Vnitřní prostory pobočky FinGO Premium

Díky našim kolegyním a kolegům po celé České republice vám můžeme každý den pomáhat s financemi. Snažíme se být rok od roku lepší v tom, co děláme. Máme proto radost, že rámci sítě FinGO Premium otevíráme novou pobočku v Brně!

Chceme vám být blíž a propojovat online svět s tím reálným. Naším cílem je poskytovat finanční poradenství na vysoké úrovni nejen online, ale při osobních setkáních. Komfortu jednání tváří v tvář se totiž nic nevyrovná.

Brněnskou pobočkou to teprve začíná

Pobočka FinGO Premium v Brně je první vlaštovka. Postupně budou přibývat další a další pobočky v celé České republice.

„V rámci poboček FinGO Premium se chceme co nejvíce přiblížit klientům. Chceme být dostupní v každém okresním městě, budovat svou pozici online i offline zároveň. Všechny naše budoucí pobočky budou mít jednotný dyzajn, budou klientům poskytovat komplexní, profesionální a exkluzivní služby v rodinné atmosféře. Je pro nás důležité, aby se u nás klienti cítili bezpečně a pohodlně,” popisuje obchodní ředitelka FinGO Premium Lucia Macková.

Na každé pobočce budou k dispozici kvalifikovaní finanční poradci, kteří každého klienta dokážou okamžitě propojit s nabídkami z celého trhu. Zajistí jim tak nejen rychlost, kvalitu a širokou nabídku produktů, ale také osobní kontakt. Nové pobočky budou mimo jiné poskytovat zázemí vázaným zástupcům FinGO pro jejich schůzky s klienty.

S čím vám rádi pomůžeme?

 • Najdeme pro vás tu nejvýhodnější hypotéku, případně vám poradíme s jejím refinancováním. Spočítejte si předběžnou výši splátek v naší hypoteční kalkulačce.
 • Zdarma odhadneme cenu vaší nemovitosti. Stačí nám k tomu pár základních údajů.
 • Projdeme za vás nabídky pojišťoven a pomůžeme vám vybrat jak životní pojištění, tak třeba pojištění nemovitosti nebo auta.
 • Poradíme vám, jak začít s investicemi. Sestavíme vám investiční portfolio, které bude odpovídat vašim potřebám.

Kde nás v Brně najdete? 

Brněnskou pobočku FinGO Premium jsme slavnostně otevřeli v pátek 16. prosince 2022. Najdete nás na adrese Koliště 1912/13, kde bez problémů i zaparkujete.Těšíme se na vás v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou.

Přidejte se do týmu FinGO Premium 

Jste zkušený odborník ve světě financí? Máte zkoušky v oboru hypoték, pojištění nebo investic? Pak vás rádi přivítáme do týmu! 

Hledáme finanční poradce pro všechny nové pobočky FinGO Premium. Pokud se vám náš koncept líbí a chcete se podílet na zlepšování finančního trhu, neváhejte nám napsat.

Máte dotazy ohledně nové pobočky?

Kontaktujte prosím ředitelku obchodní sítě FinGO Premium:

Lucia Macková
+420 602 476 740
lucia.mackova@fingo.cz

Rubriky

Cestovní pojištění FinGO informuje Hypotéky Investice Napsali o nás Neživotní pojištění Osobní finance Tiskové zprávy Životní pojištění

Mohlo by se Vám také líbit

Nejčtenější články

Nejnovější články

  Hypotéky

  Hypotéky

  Odhad nemovitosti

  Odhad nemovitosti

  Investice

  Investice a spoření

  Životní pojištění

  Životní pojištění